Расписание занятий

Графікі работы аб’яднанняў па інтарэсах на II паў годдзе 2019/2020 навучальнага года

06.01.2020
развернуть

Графік работы

аб’яднання па інтарэсах “Чытарыум” дзяржаўнай установы адукацыі “Старадарожскі цэнтр дзіцячай творчасці “Святліца” імя

І.Н. Стасевіча” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Прускі дзіцячы сад – сярэдняя  школа”

№ п/п

Аб’яднанне па інтарэсах

Колькасць гадзін

Колькасць удзельнікаў

Час правядзення

Адказны

1.

“Чытарыум»

2

12

Панядзелак,

15.40-16.25                                              16.35-17.20

Розум З.С.

                                                 

                          Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах “Валейбол”

у дзяржаўнай установе адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс

 Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”

№ п/п

Аб’яднанне па інтарэсах

Колькасць гадзін

Колькасць удзельнікаў

Час правядзення

Кіраўнік

 1.

Гурток “Валейбол”

4

12

 

Аўторак,

17.10-18.40

серада,

17.10-18.40

Чаркоўскі В.Б.

 

Графік работы заняткаў па валейболе

дзяржаўнай установы адукацыі “ДЮСШ” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс

Прускі дзіцячы сад – сярэдняя  школа”

№ п/п

Аб’яднанне па інтарэсах

Колькасць гадзін

Колькасць удзельнікаў

Час правядзення

Кіраўнік

1.

Заняткі па валейболе

6

9

Аўторак,

15.30-17.00

серада,

15.30-17.00

Субота

11.00-12.30

Чаркоўскі В.Б.

 

Графік работы

аб’яднанняў па інтарэсах у сельскім Доме культуры

 

№ п/п

Аб’яднанне па інтарэсах

Колькасць удзельнікаў

Час правядзення

Адказны

1.

Аматарскае аб’яднанне “Рамонак”

7

Першы і трэці тыдень месяца,

12.00-14.00

Гасанава М.М.

2.

Аматарскае аб’яднанне “Чорная ладдзя”

4

Другі і чацвёрты тыдзень месяца,

16.00-17.00

Гасанаў Р.П.

свернуть

Расписание факультативных занятий на 2 полугодие 2019/2020 учебного года

06.01.2020
развернуть

Назва факультатыва

Клас

Колькасць гадзін

Колькасць вучняў

Прозвішча, імя, імя па бацьку кіраўніка

Дзень і час правядзення

1

Матэматычная вясёлка

1

1

5

Чачуха Л.М.

Пятніца

11.55

2

Мы пазнаём свет або Што? Навошта? Чаму?

2

1

3

Чачуха В. І.

Пятніца

12.55

3

Грані слова: ад гука да сказа

5

1

6

Усік С.С.

Панядзелак

13.55

4

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

7

1

4

Жукавец А.І.

Панядзелак

14.50

5

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

8

1

5

Жукавец А.І.

Чацвер

14.50

6

Паўтараем матэматыку

9

1

5

Сасноўская Т.Г.

Аўторак

14.50

7

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

9

1

5

Усік С.С.

Серада

14.50

8

“Обобщающий курс”

9

1

5

Розум З.С.

Чацвер

14.50

9

Маё прафесійнае будучае

10

1

5

Жукавец А.І.

Аўторак

14.50

свернуть

Расписание учебных занятий на 2 полугодие 2019/2020 учебного года

06.01.2020
развернуть

Графики работы объединений по интересам

01.10.2019
развернуть

Графік работы

аб’яднання па інтарэсах “Чытарыум” дзяржаўнай установы адукацыі “Старадарожскі цэнтр дзіцячай творчасці “Святліца” імя

І.Н. Стасевіча” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Прускі дзіцячы сад – сярэдняя  школа”

 на 2019/2020 навучальны год

№ п/п

Аб’яднанне па інтарэсах

Колькасць гадзін

Колькасць удзельнікаў

Час правядзення

Адказны

1.

“Чытарыум»

2

12

Пятніца,

16.00-16.45                                              16.55-17.40

Розум З.С.

                                                 

                          Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах “Валейбол”

у дзяржаўнай установе адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа” на 2019/2020 навучальны год

№ п/п

Аб’яднанне па інтарэсах

Колькасць гадзін

Колькасць удзельнікаў

Час правядзення

Кіраўнік

 1.

Гурток “Валейбол”

4

12

 

Аўторак,

17.10-18.40

серада,

17.10-18.40

Чаркоўскі В.Б.

 

Графік работы заняткаў па валейболе

дзяржаўнай установы адукацыі “ДЮСШ” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Прускі дзіцячы сад – сярэдняя  школа” на 2019/2020 навучальны год

№ п/п

Аб’яднанне па інтарэсах

Колькасць гадзін

Колькасць удзельнікаў

Час правядзення

Кіраўнік

1.

Заняткі па валейболе

6

9

Аўторак,

15.30-17.00

серада,

15.30-17.00

Субота

11.00-12.30

Чаркоўскі В.Б.

свернуть

Расписание факультативных занятий

02.09.2019
развернуть

Расклад факультатыўных заняткаў

у дзяржаўнай установе адукацыі

“Вучэбна-педагагічны комплекс Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”

на 1 паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Назва факультатыва

Клас

Колькасць гадзін

Колькасць вучняў

Прозвішча, імя, імя па бацьку кіраўніка

Дзень і час правядзення

1.

Матэматычная вясёлка

1

1

5

Чачуха Л.М.

Панядзелак

11.45

2.

Па прыступках правіл здаровага харчавання

2

1

3

Чачуха В. І.

Серада

12.45

3.

Грані слава і ад гука да сказа

5

1

6

Усік С.С.

Панядзелак

13.55

4.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

7

1

4

Жукавец А.І.

Аўторак

14.50

5.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

8

1

5

Жукавец А.І.

Панядзелак

14.50

6.

Паўтараем матэматыку

9

1

5

Сасноўская Т.Г.

Панядзелак

14.50

7.

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

9

1

5

Усік С.С.

Серада

14.50

8.

“Обобщающий курс”

9

1

5

Розум З.С.

Пятніца

13.55

 

9.

Маё прафесійнае будучае

10

1

5

Жукавец А.І.

Пятніца

13.55

 

свернуть

Расписание звонков для 2,5,7-10 классов

02.09.2019
развернуть

Расклад званкоў 

у ДУА “Вучэбна-педагагічны комплекс Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”   на 2015/2016 навучальны год  

 

5,7 класы 

1 урок                          9.00 – 9.45 

2 урок                         9.55 – 10.40 

3 урок                       11.00 – 11.45 

4 урок                       11.55 – 12.40 

5 урок                       12.50 – 13.35 

6 урок                       13.55 – 14.40 

7 урок                       14.50 – 15.35 

 

9,10 класы 

 

1 урок                          9.00 – 9.45 

 

2 урок                         9.55 – 10.40 

 

3 урок                       11.00 – 11.45 

 

4 урок                       11.55 – 12.40 

 

5 урок                       12.50 – 13.35 

 

6 урок                       13.45 – 14.30 

 

7 урок                       14.50 – 15.35 

свернуть

Расписание звонков для 1 класса

02.09.2019
развернуть

Расклад званкоў 

у дзяржаўнай установе адукацыі  

“Вучэбна-педагагічны комплекс  

Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа” 

для 1 класа 

на 2019/2020 навучальны год 

 

 

1 урок                          9.00 – 9.35 

 

2 урок                         9.55 – 10.30 

 

3 урок                       10.50 – 11.25 

 

4 урок                       11.50 – 12.25 

свернуть

Расклад вучэбных заняткаў на 1 паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

02.09.2019
развернуть

 

Расклад вучэбных заняткаў  на 1 паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

 

1 клас

2 клас

5 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

Панядзелак

1

беларуская мова

беларуская мова

руская мова

беларуская мова

матэматыка

працоўнае навучанне

гісторыя

2

матэматыка

асновы бяспекі жыццядзейнасці

працоўнае навучанне

матэматыка

фізічная культура і здароўе

беларуская мова

фізіка

3

працоўнае навучанне

матэматыка

беларуская мова

інфарматыка

фізіка

фізічная культура і здароўе

матэматыка

4

 

фізічная культура і здароўе

матэматыка

працоўнае навучанне

інфарматыка

фізіка

 

5

 

 

фізічная культура і здароўе

працоўнае навучанне

геаграфія

матэматыка

 

6

 

 

 

фізіка

працоўнае навучанне

гісторыя

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 клас

2 клас

5 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

Аўторак

1

руская мова

беларуская літаратура

фізічная культура і

здароўе

біялогія

беларуская мова

матэматыка

нямецкая мова

2

матэматыка

матэматыка

нямецкая мова/

англійская мова

 

гісторыя

матэматыка

руская літаратура

фізічная культура і здароўе

3

фізічная культура і здароўе

працоўнае навучанне

беларуская літаратура

руская мова

нямецкая мова/

англійская мова

геаграфія

матэматыка

4

выяўленчае мастацтва

беларуская мова

гісторыя

 

нямецкая мова

гадзіна здароўя і спорту

руская мова

хімія

5

 

гадзіна здароўя і спорту

матэматыка

матэматыка

гісторыя

нямецкая мова

руская мова

6

 

 

чалавек і свет

гадзіна здароўя і спорту

хімія

гісторыя

руская літаратура

7

 

 

 

 

 

гадзіна здароўя і спорту

 

 

   

 

1 клас

2 клас

5 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

 Серада

1

матэматыка

фізічная культура і здароўе

нямецкая мова/

англійская мова 

фізіка

руская літаратура

біялогія

беларуская літаратура

2

беларуская мова

матэматыка

 руская мова

хімія

матэматыка

 

фізіка

грамадазнаўства

3

гадзіна здароўя і спорту

руская мова

руская літаратура

біялогія

нямецкая мова/

англійская мова 

матэматыка

фізіка

4

беларуская літаратура

руская літаратура

матэматыка

матэматыка

руская мова

фізіка

нямецкая мова

5

 

 

беларуская мова

руская літаратура

фізіка

хімія

матэматыка

6

 

 

 

фізічная культура і здароўе

біялогія

беларуская літаратура

гісторыя

7

 

 

 

мастацтва  (айчынная і сусветная мастацкая культура)   

 

 

фізічная культура і здароўе

 

   

 

1 клас

2 клас

5 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

Чацвер

1

музыка

руская мова

матэматыка

матэматыка

фізічная культура і здароўе

руская мова

беларуская мова

2

матэматыка

руская літаратура

беларуская мова

руская мова

матэматыка

нямецкая мова

дапрызыўная падрыхтоўка/ медыцынская падрыхтоўка

3

фізічная культура і здароўе

беларуская мова

гісторыя

беларуская мова

руская мова

геаграфія

біялогія

4

беларуская літаратура

выяўленчае мастацтва

руская мова

фізічная культура і здароўе

беларуская мова

гісторыя

нямецкая мова

5

 

 

гадзіна здароўя і спорту

нямецкая мова

гісторыя

беларуская мова

геаграфія

6

 

 

руская літаратура

беларуская літаратура

мастацтва  (айчынная і сусветная мастацкая культура)   

фізічная культура і здароўе

інфарматыка

 

 

 

 

 

беларуская літаратура

мастацтва  (айчынная і сусветная мастацкая культура)   

гадзіна здароўя і спорту

 

 

 

 

1 клас

2 клас

5 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

пятніца

1

чалавек і свет

чалавек і свет

беларуская літаратура

гісторыя

нямецкая мова/

англійская мова 

хімія

матэматыка

2

беларуская літаратура

беларуская літаратура

нямецкая мова/

англійская мова 

геаграфія

матэматыка

інфарматыка

біялогія

3

беларуская мова

матэматыка

 мастацтва  (айчынная і сусветная мастацкая культура)   

нямецкая мова

геаграфія

матэматыка

беларуская літаратура

4

выяўленчае мастацтва

музыка

 матэматыка

руская літаратура

біялогія

нямецкая мова

геаграфія

5

 

 

асновы бяспекі жыццядзейнасці

матэматыка

беларуская літаратура

руская літаратура

хімія

6

 

 

 

 

хімія

 

 

  

свернуть