Планы мероприятий

План работы ( 6 школьны дзень) 28.03.2020

24.03.2020
развернуть

План

работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (28.03.2020 г.)

 

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Гульня-падарожжа “У краіне дарожных навук”

 

09.00-09.45

1,2,5,

7-10

Кабінет ГПД

Чачуха Л.М.

 

Спартыўная гульня “Піянербол”

10.00-10.45

1,2,5,

7-10

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

 

Заняткі па валейболе       

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Віктарына “Бяспека жыццядзейнаці”

11.00-11.45

1,2, 8-10

Кабінет ГПД

Калюцік А.М.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12:00-

12:45

1,2,5,

7-10

Спартыўная пляцоўка

Чачуха Л.М.,

Калюцік А.М.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

10.50-11.35

8,7

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

Кансультацыя “Пра каштоўнасці гульнявых і маўленчых зносін з дзіцём у сям’і. Традыцыі сямейнага чытання”

09.00-10.00

Баць-кі

Кабінет пачат-ковых класаў

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьны дзень) 21.03.2020

17.03.2020
развернуть

План

работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (21.03.2020 г.)

 

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Гульня-падарожжа “Лес – наша багацце”

09.00-09.45

1,2,5,

7-10

Кабінет ГПД

Усік С.С.

Спаборніцтвы па валейболе

10.00-10.45

7-10

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

 

Спабоніцтвы па тэнісе

10.00-10.45

1,2,5

Фае 1 паверха

Калюцік А.М.

Заняткі па валейболе       

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Квэст “Займальны свет эканомікі”

11.00-11.45

1,2, 8-10

Кабінет ГПД, беларускай мовы

Калюцік А.М., Усік С.С.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12:00-

12:45

1,2,5,

7-10

Спартыўная пляцоўка

Усік С.С., Калюцік А.М.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

10.50-11.35

8,7

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

Кансультацыя “Кодэкс паводзін у сям'і. Навошта ён патрэбен? Сямейныя канфлікты”

09.00-10.00

Баць-кі

Кабінет пачат-ковых класаў

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьны дзень) 14.03.2020

07.03.2020
развернуть

План

работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (14.03.2020 г.)

Дзень здароўя

 

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-12.30

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза          Р.Н. Мачульскага”        

Малец І.М.

Віктарына “Што я ведаю пра Канстытуцыю Рэспублікі Беларусь?”

09.00-09.45

1,2,5,

7-9

Кабінет ГПД

Целеш І.В.

Дзень здароўя “Спорт і я – верныя сябры”

10.00-10.45

1,2,5,

7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.,

Сасноўская Т.Г.

 

Заняткі па валейболе       

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Спаборніцтвы па скачках праз скакалку  “Залатая скакалка”, “Абруч, які круціцца”

11.00-11.45

1,2, 8, 9

Спартыўная пляцоўка

Сасноўская Т.Г.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12:00-

12:45

1,2,5,

7-9

Спартыўная пляцоўка

Целеш І.В., Сасноўская Т.Г.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

10.50-11.35

8,7

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

Кансультацыя “Бяспечныя паводзіны дзяцей. Адказнасць за іх жыццё і здароўе”

09.00-10.00

Баць-кі

Кабінет пачат-ковых класаў

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьны дзень) 07.03.2020

03.03.2020
развернуть

План

работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (07.03.2020 г.)

 

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-12.30

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза          Р.Н. Мачульскага”        

Малец І.М.

Спартыўная гульня “Два капітаны”

09.00-09.45

1,2,5,

7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

 

Дзелавая гульня “Мы жывём па закону”

10.00-10.45

1,2,5,

7-9

Кабінет ГПД

Розум З.С.

Заняткі па валейболе       

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Дзелавая гульня “Сямейная акадэмія”

11.00-11.45

1,2, 8, 9

Кабінет ГПД

Калюцік А.М.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12:00-

12:45

1,2,5,

7-9

Спартыўная пляцоўка

Розум З.С., Калюцік А.М.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

10.50-11.35

8,7

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

Кансультацыя “Роля сям'і ў прапагандзе здаровага ладу жыцця”

09.00-10.00

Баць-кі

Кабінет пачат-ковых класаў

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьны дзень) 29.02.2020

25.02.2020
развернуть

План

работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (29.02.2020 г.)

 

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-12.30

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза          Р.Н. Мачульскага”        

Малец І.М.

Конкурсна-гульнявая праграма “Шкодныя звычкі”

09.00-09.45

1,2,5,

7-9

Кабінет ГПД

Целеш І.В.

Спаборніцтвы па валейболе, тэнісе

10.00-10.45

7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Спаборніцтвы па тэнісе

10.00-10.45

1,2,5,

 

Фае 1 паверха

Целеш І.В., Калюцік А.М.

Заняткі па валейболе       

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Квэст-гульня  “Чалавек і прафесія”

11.00-11.45

1,2, 8, 9

Кабінет ГПД

Калюцік А.М.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12:00-

12:45

1,2,5,

7-9

Спартыўная пляцоўка

Целеш І.В., Калюцік А.М.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

10.50-11.35

8,7

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

Кансультацыя “Мастацтва разумець адзін аднаго”

09.00-10.00

Баць-кі

Кабінет пачат-ковых класаў

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьны дзень) 22.02.2020

17.02.2020
развернуть

План

работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (22.02.2020 г.)

 

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-12.30

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза          Р.Н. Мачульскага”        

Малец І.М.

Інтэлектуальная гульня “Родная мова – матчына мова”

09.00-09.45

1,2,5,

7-9

Кабінет ГПД

Усік С.С.

Мнагабор’е “Здароўе”

10.00-10.45

1,2,5,

7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Заняткі па валейболе        

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б,

Конкурсна-гульнявая праграма “Я – будучы абаронца Айчыны”

11.00-11.45

1,2, 8, 9

Кабінет ГПД

Жукавец А.І.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12:00-

12:45

1,2,5,

7-9

Спартыўная пляцоўка

Усік С.С., Жукавец А.І.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

10.50-11.35

8,7

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

Кансультацыя “Фарміраванне даверлівых адносін паміж дзецьмі і бацькамі”

09.00-10.00

Баць-кі

Кабінет пачат-ковых класаў

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьны дзень) 15.02.2020

10.02.2020
развернуть

План

работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (15.02.2020 г.)

Дзень здароўя

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-12.30

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза          Р.Н. Мачульскага”        

Малец І.М.

Спаборніцтвы “Наш выбар – здароўе!”

09.00-09.45

1,2,5,

7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б., Маёранка Н.А.

Вусны часопіс “Рэха афганскай вайны”

10.00-10.45

1,2,5,

7-9

Кабінет гісторыі

Сасноўская Т.Г.,

Розум З.С.

Заняткі па валейболе       

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б,

Брэйн-рынг  “Этыкет на кожны дзень”

 

11.00-11.45

1,2, 8, 9

Кабінет ГПД

Маёранка Н.А.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12:00-

12:45

1,2,5,

7-9

Спартыўная пляцоўка

Сасноўская Т.Г., Розум З.С.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

10.50-11.35

8,7

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

Кансультацыя “Выхаванне дзяцей пачынаецца з выхавання бацькоў”

09.00-10.00

Баць-кі

Кабінет пачат-ковых класаў

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьны дзень) 07.02.2020

04.02.2020
развернуть

План

работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (08.02.2020 г.)

Дзень здароўя

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-12.30

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза   Р.Н. Мачульскага”        

Малец І.М.

Квэст-гульня “У пошуках дрэва Дабрыні”

09.00-09.45

1,2,5,

7-9

Кабінет ГПД

Чачуха В.І.

Дзень здароўя “Са спортам сябраваць – здаровым быць”

10.00-10.45

1,2,5,

7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б., Чачуха Л.М.

Заняткі па валейболе       

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б,

Вусны часопіс “Юныя героі Вялікай Айчыннай вайны”

11.00-11.45

1,2, 8, 9

Кабінет ГПД

Жукавец А.І.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12:00-

12:45

1,2,5,

7-9

Спартыўная пляцоўка

Жукавец А.І., Чачуха Л.М.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

10.50-11.35

8,7

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

Кансультацыя “Сацыяльныя сеткі – пастка для падлетка”

09.00-10.00

Баць-кі

Кабінет бел. мовы і літ.

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьны дзень) 01.02.2020

27.01.2020
развернуть

План  работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

01.02.2020 г.

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Падрыхтоўка да вечара сустрэчы з выпускнікамі

09.00-11.00

1,2, 5,7-9

Спартыўная зала

Чачуха В.І.

Акцыя “Абеліск”

09.00-10.00

8

аг. Прусы

Жукавец А.І.

Гульня-конкурс “Законы дарог”

11.00-11.45

1,2,

5,7-9

Кабінет ГПД

Розум З.С.

Заняткі па валейболе

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Конкурсна-гульнявая праграма “Акадэмія беражлівасці”

12.00-12.45

1,2, 8-9

Кабінет ГПД

Маёранка Н.А.

Работа з вучнямі, якія маюць павышаную матывацыю да навучання

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

10.50-11.35

7,8

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

Кансультацыя бацькам “Роля бацькі і маці ў выхаванні дзіцяці”

09.00-10.00

Бацькі

Кабінет пачатковых класаў

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьны дзень) 25.01.2020

21.01.2020
развернуть

План  работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

25.01.2020 г.

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Вусны часопіс ”Чырвоная кніга – знак трывогі”

09.00-09.45

1,2,

5,7-9

Кабінет ГПД

Целеш І.В.

Гульня “Пападзі ў мішэнь”

10.00-10.45

1,2, 5,7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.,

Целеш І.В., Сасноўская Т.Г.

Заняткі па валейболе

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Гульнявая праграма “Прававая азбука”

11.00-11.45

1,2, 8-9

Кабінет ГПД

Сасноўская Т.Г.

Рухомыя гульні

12.00-12:45

1,2, 8-9

Спартыўная пляцоўка

Целеш І.В., Сасноўская Т.Г.

Работа з вучнямі, якія маюць павышаную матывацыю да навучання

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

10.50-11.35

7,8

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

Рэкамендацыі бацькам па прафілактыцы жорсткага абыходжання ў сям’і “Як забяспечыць бяспеку дзіцяці”

09.00-10.00

Бацькі

Кабінет пачатковых класаў

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьны дзень) 18.01.2020

14.01.2020
развернуть

План  работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

18.01.2020 г.

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Брэйн-рынг “Тэрыторыя здароўя”

09.00-09.45

1,2,

5,7-9

Кабінет ГПД

Чачуха Л.М.

Дзень здароўя “Мы за здаровы лад жыцця!”

10.00-10.45

1,2, 5,7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.,

Чачуха В.І.

Заняткі па валейболе

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Гульня-падарожжа “Юны пажарны”

11.00-11.45

1,2, 8-9

Кабінет ГПД

Маёранка Н.А., Чачуха Л.М.

Унутрышкольныя спаборніцтвы па валейболе

12.30-13.00

5-10

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Рухомыя гульні

12.00-12:45

1,2, 8-9

Спартыўная пляцоўка

Маёранка Н.А.,

Чачуха В.І.

 

Работа з вучнямі, якія маюць павышаную матывацыю да навучання

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

10.50-11.35

7,8

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

Кансультацыя “Традыцыі і вольны час ў сям’і”

09.00-10.00

Бацькі

Кабінет пачатковых класаў

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьны дзень) 21.21.2019

16.12.2019
развернуть

План  работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 21.12.2019 г.

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Дзелавая гульня “Эканоміка сям’і”

09.00-09.45

1,2,

5,7-9

Кабінет ГПД

Усік С.С.

 

Падрыхтоўка да навагодняга прадстаўлення

10.00-10.45

1,2, 5,7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.,

Маёранка Н.А.

Конкурсная праграма “Навошта тварыць дабро”

11.00-11.45

1,2, 5,7-9

Кабінет ГПД

Маёранка Н.А.

Гульні “Зімовыя забавы”

12.00-12:45

1,2, 5,7-9

Спартыўная пляцоўка

Маёранка Н.А.,

Усік С.С.

Работа з вучнямі, якія маюць павышаную матывацыю да навучання

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

10.50-11.35

7,8

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

Кансультацыя “Сямейны сход як форма вырашэння  канфліктных пытанняў”

09.00-10.00

Бацькі

Кабінет пачатковых класаў

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьный день)14.12.2019

10.12.2019
развернуть

План  работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 14.12.2019 г.

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Выраб навагодніх упрыгожванняў

09.00-09.45

1,2,

5,7-9

Кабінет ГПД

Чачуха В.І.

 

Дзень здароўя “Здаровы я – здаровая краіна”

10.00-10.45

1,2, 5,7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.,

Чачуха В.І.,

Калюцік А.М.

 

Брэйн-рынг “Востраў бяспекі”

11.00-11.45

1,2, 6-9

Кабінет ГПД

Калюцік А.М.

 

Заняткі па валейболе     

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Рухомыя гульні

12.00-12:45

1,2,

8,9

Спартыўная пляцоўка

Калюцік А.М.,

Чачуха В.І.

Работа з вучнямі, якія маюць павышаную матывацыю да навучання

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

10.50-11.35

7,8

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

свернуть

План работы ( 6 школьный день) 07.12.2019

02.12.2019
развернуть

План  

работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (07.12.2019 г.)

 

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Дзелавая гульня “Беражы, мой сябра, сям’ю”

09.00-09.45

1,2,

5,7-9

Кабінет ГПД

Чачуха В.І.

Спартыўныя спаборніцтвы “Вясёлая спартландыя”

10.00-10.45

1,2, 5,7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.,

Калюцік А.М.

 

Заняткі па валейболе

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Квэст-гульня “Зберажом прыроду разам”

11.00-11:45

1,2,

8,9

Кабінет ГПД

Калюцік А.М.

Рухомыя гульні

12:00-

12:45

1,2,

8,9

Спартыўная пляцоўка

Калюцік А.М., Чачуха В.І.

Работа з вучнямі, якія маюць павышаную матывацыю да навучання

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

10.50-11.35

7,8

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

Кансультацыя “Прававое выхаванне ў сям’і”

10.00-11.00

Зак. пр.

Кабінет пачатковых класаў

Чачуха В.І.

 

свернуть

План работы ( 6 школьный день) 30.11.2019

26.11.2019
развернуть

План  работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (30.11.2019 г.)

 

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Віктарына “Мая малая радзіма”

09.00-09.45

1,2,

5,7-9

Спартыўная пляцоўка

Целеш І.В.

 

Спаборніцтвы “Самы меткі”

10.00-10.45

1,2, 5,7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б., Чачуха Л.М.,

Целеш І.В.

Заняткі па валейболе     

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Вусны часопіс “СНІД не спіць”

11.00-11:45

1,2,

8,9

Кабінет ГПД

Чачуха Л.М.

Рухомыя гульні

12:00-

12:45

1,2,

8,9

Спартыўная пляцоўка

Чачуха Л.М.,

Целеш І.В.

Работа з вучнямі, якія маюць павышаную матывацыю да навучання

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

10.50-11.35

7,8

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

Кансультацыя “Вучымся абмяркоўваць праблемы з дзецьмі, а не паказваць на недахопы”

09.00-10.00

Зак. пр.

Кабінет пачатковых класаў

Чачуха В.І.

свернуть

План работы ( 6 школьный день) 23.11.2019

19.11.2019
развернуть

План  работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (23.11.2019 г.)

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Гульня “Піянерская мазаіка”

09.00-09.45

1,2,

5,7-9

Спартыўная пляцоўка

Жукавец А.І.

 

Дваровая акцыя “Бяспека на дарогах”

09.00-09.45

7

аг. Прусы

Чачуха В.І.

Спаборніцтвы “Самы моцны”

10.00-10.45

1,2, 5,7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б., Маёранка Н.А.,

Жукавец А.І.

Заняткі па валейболе     

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Інтэлектуальная гульня “Вывучаем права”

11.00-11:45

1,2,

6-9

Кабінет ГПД

Маёранка Н.А.

Спаборніцтвы па баскетболе

12:30-

13:00

7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Рухомыя гульні

12:00-

12:45

1,2,

5

Спартыўная пляцоўка

Маёранка Н.А.,

Жукавец А.І.

Работа з вучнямі, якія маюць павышаную матывацыю да навучання

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

10.50-11.35

7,8

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

Кансультацыя “Актыў-нае слуханне як альтэр-натыва нараканняў і папрокаў”

09.00-10.00

Зак. пр.

Кабінет гісторыі

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьный день) 16.11.2019

11.11.2019
развернуть

План  работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (16.11.2019 г.)

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Аўкцыён “Мы выбіраем здароўе!”

 

09.00-09.45

1,2,

5,7-9

Кабінет ГПД

 

Розум З.С.

Дзень здароўя “Скажам “не” курэнню!”

10.00-10.45

1,2,

5,7-9

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б., Сасноўская Т.Г.,

Розум З.С.

Заняткі па валейболе                

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Конкурс рэкламы супраць курэння

11.00-11:45

1,2,

6-9

Кабінет ГПД

Розум З.С.

Спаборніцтвы па шахматах

11.00-11:45

1,2,

6-9

Кабінет ГПД

Сасноўская Т.Г.

Рухомыя гульні

12:00-

12:45

1,2,

5,7-9

Спартыўная пляцоўка

Сасноўская Т.Г., Розум З.С.

Работа з вучнямі, якія маюць павышаную матывацыю да навучання

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

10.50-11.35

7,8

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

Кансультацыя “Увага і падтрымка-неад’емная частка выхавання”

09.00-10.00

Зак. пр.

Кабінет гісторыі

Маёранка Н.А.

свернуть

План работы ( 6 школьный день) 26.10.2019

22.10.2019
развернуть

План  работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (26.10.2019 г.)

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Ролевая гульня “Пагаворым пра бяспеку”

09.00-09.45

1,2,

5,7,9

Кабінет ГПД

 

Сасноўская Т.Г.

Акцыя “Абеліск”

09.00-09.45

8

аг.Прусы

Жукавец  А.І.

Спаборніцтвы “Шкаліяда”

10.00-10.45

1,2,

5,7-9

Спартыўная пляцоўка

Чаркоўскі В.Б,

Сасноўская Т.Г.,

Розум З.С.

Турнір “Эканоміка на пальцах”

11.00-11:45

1,2,

8-9

Кабінет ГПД

Розум З.С.

Заняткі па валейболе

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Рухомыя гульні

12:00-

12:45

1,2,

5,7-9

Спартыўная пляцоўка

Сасноўская Т.Г.,

Розум З.С.

Работа з вучнямі, якія маюць павышаную матывацыю да навучання

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

10.50-11.35

7,8

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

Рэкамендацыі бацькам “Арганізацыя занятасці дзіцяці ў пазаўрочны час, у час восеньскіх канікул”

09.00-10.00

Зак. пр.

Кабінет гісторыі

Чачуха В.І.

свернуть

План работы ( 6 школьный день) 19.10.2019

15.10.2019
развернуть

План  работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (19.10.2019 г.)

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Удзел у акцыі “Чысты лес”

09.00-13:00

8,9 кл.

(6 в.)

аг. Палажэвічы

Чачуха В.І.

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Віктарына “Як я ведаю прыроду Беларусі?”

09.00-09.45

1,2,

5,7-9

Кабінет ГПД

 

Целеш І.В.

Спаборніцтвы “Хто далей”

10.00-10.45

1,2,

5,7-9

Спартыўная пляцоўка

Чаркоўскі В.Б.,

Целеш І.В.

Заняткі па валейболе     

11.00-12.30

5,7

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б.

Квэст-гульня “У свеце моў”

11.00-11:45

1,2,

6-9

Кабінет ГПД

Калюцік А.М.

Рухомыя гульні

12:00-

12:45

1,2,

5,7-9

Спартыўная пляцоўка

Целеш І.В.,

Калюцік А.М.

Работа з вучнямі, якія маюць павышаную матывацыю да навучання

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

10.50-11.35

7,8

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

Кансультацыя “Навучанне дзяцей правілам бяспечных паводзін  на дарогах”

10.00-11.00

Зак. пр.

Кабінет гісторыі

Калюцік А.М.

свернуть

План работы ( 6 школьный день) 12.10.2019

08.10.2019
развернуть

План  работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (12.10.2019 г.)

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Удзел у раённых спаборніцтвах  “Языльскія старты”

09.00-13.00

Ка-ман-да

аг. Языль

Чаркоўскі В.Б.

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Дзень здароўя “Спорт – здароўе!”

09.00-09.45

1,2,

5,7-9

Спартыўная зала

Усік С.С.

Інтэлектуальная  гульня “Моладзь выбірае здароўе”

10.00-10.45

1,2,

5,7-9

Кабінет ГПД

Чачуха Л.М.

Спаборніцтвы па валейболе

11.00-11:45

7-9

Спартыўная зала

Чачуха Л.М.

Конкурс малюнкаў “Я выбіраю спорт!”

11.00-11:45

1,2,

5

Кабінет ГПД

Усік С.С.

Рухомыя гульні

12:00-

12:45

1,2,

5,7-9

Спартыўная пляцоўка

Усік С.С.,

Чачуха Л.М.

 

Работа з вучнямі, якія маюць павышаную матывацыю да навучання

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

10.50-11.35

7,8

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

Кансультацыя “Як дапамагчы падлетку не папасці пад уплыў алкаголя, тытунекурэння, наркотыкаў?”

09.00-10.00

Зак. пр.

Кабінет гісторыі

Чачуха В.І.

свернуть

План работы ( 6 школьный день) 05.10.2019

02.10.2019
развернуть

План  работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (05.10.2019 г.)

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Удзел у раённых спаборніцтвах – летнім мнагабор’і “Абаронца Айчыны”

09.00-13.00

9-10

3 в.

г. Старыя Дарогі

Чаркоўскі В.Б.

Інтэлектуальная гульня “Беларусь, мая айчына”

09.00-09.45

1,2,

7,9

Кабінет ГПД

Жукавец А.І.

Акцыя-віншаванне “Ад усёй душы”

9.00-9:45

5,8

аг. Прусы

Усік С.С.

Спартыўныя спаборніцтвы “Вясёлы мяч”

10.00-10.45

1,2,

5,

7-9

Спартыўная зала

Калюцік А.М.,

Жукавец А.І.

Заняткі па працоўным навучанні

09.00-13:00

10

ДУА “Крывано-саўская сярэдняя школа імя Героя Савецкага Саюза              Р.Н.Мачульскага”

Малец І.М.

Брэйн-рынг “Правапарушэнні і адказнасць”

11.00-11:45

1,2,

5,

7-9

Кабінет ГПД

Калюцік А.М.

Акцыя-віншаванне “Ад усёй душы”

12:00-

12:45

9

аг. Прусы

Жукавец А.І.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12:00-

12:45

1,2,

5,7,

8

Спартыўная пляцоўка

Калюцік А.М.,

Жукавец А.І.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

Кансультацыя “Дзяцінства без гвалту”

09.00-10.00

Зак. пр.

Кабінет гісторыі

Чачуха В.І.

свернуть

План работы 6 школьны дзень (28.09.2019 г.)

23.09.2019
развернуть

План

работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (28.09.2019 г.)

 

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Пазнавальная гульня “Марафон прафесій”

9.00-9:45

1,2,5,

7-10

Кабінет ГПД

Сасноўская Т.Г.

Спаборніцтвы “Самы хуткі”

10.00-10.45

1,2,5,

7-10

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б., Сасноўская Т.Г.,

Розум З.С.

Інтэрактыўная гульня “Сямейны закон”

11.00-11.45

1,2,5,

7-10

Кабінет ГПД

Розум З.С.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12:00-

12:45

1,2,5,

7-10

Спартыўная пляцоўка

Сасноўская Т.Г.,

Розум З.С.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

10.50-11.35

10

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

свернуть

План работы на 6 школьны дзень (21.09.2019)

17.09.2019
развернуть

План

работы ( 6 школьны дзень) дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс  Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (21.09.2019 г.)

 

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Брэйн-рынг  “Прававы лабірынт”

9.00-9:45

1,2,5,

7-10

Кабінет ГПД

Маёранка Н.А.

Спаборніцтвы “Залатая скакалка” 

10.00-10.45

1,2,5,

7-10

Спартыўная зала

Чаркоўскі В.Б., Маёранка Н.А.,

Жукавец А.І.

Квэст-гульня “Па слядах Перамогі”

11.00-11.45

1,2,5,

7-10

Кабінет ГПД

Жукавец А.І.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12:00-

12:45

1,2,5,

7-10

Спартыўная пляцоўка

Маёранка Н.А.,

Жукавец А.І.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

09.55-10.40

9

Кабінет бел. мовы і літ.

Усік С.С.

10.50-11.35

10

Кабінет хіміі

Целеш І.В.

09.00-09.45

7

Кабінет нямецкай мовы

Калюцік А.М.

Індывідуальныя кансультацыі бацькам вучняў па пытаннях паспяховасці і паводзін.

Рэкамендацыі бацькам  “Занятасць вучняў у пазаўрочны час”

11.00

-11.45

-

Кабінет пачатковых класаў

Маёранка Н.А.

9.00-9:45

-

Кабінет пачатковых класаў

Жукавец А.І.

свернуть

План работы на 6 школьны дзень (14.09.2019 г.)

10.09.2019
развернуть

План

работы ( 6 школьны дзень)

дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс

 Прускі дзіцячы сад – сярэдняя школа”  

 (14.09.2019 г.)

 

Назва мерапрыемства

Час

правя-дзення

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

Конкурсна-гульнявая праграма “Мы за здаровы лад жыцця”

9.00-9:45

1,2,5,

7-10

Кабінет ГПД

Целеш І. В.

Дзень здароўя “Дзень бегуна”

10.00-10.45

1,2,5,

7-10

Спартыўная пляцоўка

Чаркоўскі В.Б., Чачуха Л.М.

Экскурсія “Краіна Чыталія запрашае”

11.00-11.45

1,2,5,

7-10

Школьная бібліятэка

Малец І.М.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12:00-

12:45

1,2,5,

7-10

Спартыўная пляцоўка

Целеш І. В.,

Чачуха Л.М.

свернуть